Un weekend = trei expoziţii!
Câinele dumneavoastră poate deveni Campion al României!
2 x CAC - orice câine Campion al altei țări devine Campion al României!
3 x CAC (un titlu în expoziţie CACIB) - orice câine devine Campion al României!
3 x CACJ (un titlu în CACIB) - orice câine Junior devine Campion Junior al României!

Program

13 Aprilie 2019
C.A.C. 09:00 Arbitraje pe ringuri
C.A.C.I.B. 14:00 Arbitraje pe ringuri
14 Aprilie 2019
C.A.C.I.B. 10:00 Arbitraje pe ringuri

  C.A.C.
13 Aprilie 2019
C.A.C.I.B.
13 Aprilie 2019
C.A.C.I.B.
14 Aprilie 2019
Georgiy Onishchenko Restul Grupei 2
Grupa 5
Grupa 10
Grupa 2: Boxer, Deutsche Dogge, Dobermann, Pinscher, Bulldog, Schnauzer Grupa 2: Kavkazskaia Ovtcharka, Sredneasiatskaya Ovtcharka, Tchiorny Terrier
Oksana Grebeniuk Grupa 1: Deutsche Schaferhund
Grupa 2: Sredneasiatskaya Ovtcharka
Grupa 2: Tchiorny Terrier, Lanseer, St. Bernhardshund, Newfoundland, Dogo Argentino, Leonberger
Grupa 5
Grupa 3
Miroslav Václavík Grupa 2: Boxer, Deutsche Dogge, Dobermann, Pinscher, Schnauzer, Bulldog Restul Grupei 1
Grupa 10
Grupa 7
Grupa 8
Oliver Simon Grupa 8
Grupa 9: Bouledogue Francais, Pug
Restul Grupei 9 Grupa 2: Berner Sennenhund, Cane Corso, Dogo Canario, Landseer, St. Bernhardshund, Newfoundland, Leonberger, Dogo Argentino
Tamás Jakkel Grupa 3 Grupa 4
Grupa 8
Restul Grupei 9
Enrico Drudi Grupa 2: Tchiorny Terrier, St. Bernhardshund, Newfoundland, Leonberger, Dogo Argentino, Landseer
Grupa 7
Grupa 2: Cane Corso, Rottweiler, Dogo Canario, Mastiff, Do-Khyi, Tosa, Bullmastiff, Dogue de Bordeaux, Perro Dogo Mallorquin, Shar Pei Grupa 5
Grupa 6
Marian Drăgănescu Restul Grupei 9 Grupa 1: Ciobănesc Românesc Mioritic, Ciobănesc Românesc Carpatin
Grupa 2: Ciobănesc Românesc de Bucovina, Kavkazskaia Ovtcharka, Sredneasiatskaya Ovtcharka
Ciobănesc Românesc Corb
Grupa 4
Grupa 9: Bouledogue Francais, Pug
Augustin Ionescu Restul Grupei 1 Restul Grupei 2
Grupa 3
Grupa 1: Ciobănesc Românesc Mioritic, Ciobănesc Românesc Carpatin
Grupa 2: Ciobănesc Românesc de Bucovina, Mastiff, Do-Khyi, Tosa, Bullmastiff, Dogue de Bordeaux, Perro Dogo Mallorquin, Shar Pei
Ciobănesc Românesc Corb
Csaba Zsolt Lokodi Grupa 1: Ciobănesc Românesc Mioritic, Ciobănesc Românesc Carpatin
Grupa 2: Ciobănesc Românesc de Bucovina
Ciobănesc Românesc Corb
Grupa 4
Grupa 6
Grupa 2: Berner Sennenhund
Grupa 7
Grupa 9: Bouledogue Francais, Pug
Grupa 1: Deutsche Schaferhund
Restul Grupei 1
Grupa 10
Csaba Levente Furo Grupa 2: Rottweiler, Cane Corso, Dogo Canario, Kavkazskaia Ovtcharka    
Sergej Vanzha Grupa 2: Berner Sennenhund, Mastiff, Do-Khyi, Tosa, Bullmastiff, Dogue de Bordeaux, Perro Dogo Mallorquin, Shar Pei Grupa 1: Deutsche Schaferhund
Grupa 6
Grupa 2: Bulldog, Boxer, Deutsche Dogge, Schnauzer, Pinsher
Restul Grupei 2
Tamás Török     Grupa 2: Dobermann, Rottweiler

Arbitri

 

Marian Drăgănescu
România

Enrico Drudi
San Marino

Csaba Levente Furo
România

Oksana Grebeniuk
Ucraina
 

Augustin Ionescu
România

Tamás Jakkel
Ungaria

Csaba Zsolt Lokodi
România

Georgiy Onishchenko
Ucraina
 

Oliver Simon
Croaţia

Tamás Török
Ungaria

Miroslav Václavík
Cehia

Sergej Vanzha
Slovacia

Organizatorii îşi rezervă dreptul de a modifica lista arbitrilor.