One weekend = three exhibitions!
Your dog can become Romanian Champion!
2 x CAC - any Champion dog of another country becomes Romanian Champion!
3 x CAC (one of them in CACIB) - any dog becomes Romanian Champion!
3 x CACJ (one of them in CACIB) - any Junior dog becomes Romanian Junior Champion!

Program

13 Április 2019
C.A.C. 09:00 Bírálat kezdete
C.A.C.I.B. 14:00 Bírálat kezdete
14 Április 2019
C.A.C.I.B. 10:00 Bírálat kezdete

  C.A.C.
13 Április 2019
C.A.C.I.B.
13 Április 2019
C.A.C.I.B.
14 Április 2019
Georgiy Onishchenko A többi a 2-es csoportból
5-ös Csoport
10-es Csoport
2-es Csoport: Boxer, Deutsche Dogge, Dobermann, Pinscher, Bulldog, Schnauzer 2-es Csoport: Kavkazskaia Ovtcharka, Sredneasiatskaya Ovtcharka, Tchiorny Terrier
Oksana Grebeniuk 1-es Csoport: Deutsche Schaferhund
2-es Csoport: Sredneasiatskaya Ovtcharka
2-es Csoport: Tchiorny Terrier, Lanseer, St. Bernhardshund, Newfoundland, Dogo Argentino, Leonberger
5-ös Csoport
3-as Csoport
Miroslav Václavík 2-es Csoport: Boxer, Deutsche Dogge, Dobermann, Pinscher, Schnauzer, Bulldog A többi a 1-es csoportból
10-es Csoport
7-es Csoport
8-as Csoport
Oliver Simon 8-as Csoport
9-es Csoport: Bouledogue Francais, Pug
A többi a 9-es csoportból 2-es Csoport: Berner Sennenhund, Cane Corso, Dogo Canario, Landseer, St. Bernhardshund, Newfoundland, Leonberger, Dogo Argentino
Tamás Jakkel 3-as Csoport 4-es Csoport
8-as Csoport
A többi a 9-es csoportból
Enrico Drudi 2-es Csoport: Tchiorny Terrier, St. Bernhardshund, Newfoundland, Leonberger, Dogo Argentino, Landseer
7-es Csoport
2-es Csoport: Cane Corso, Rottweiler, Dogo Canario, Mastiff, Do-Khyi, Tosa, Bullmastiff, Dogue de Bordeaux, Perro Dogo Mallorquin, Shar Pei 5-ös Csoport
6-os Csoport
Marian Drăgănescu A többi a 9-es csoportból 1-es Csoport: Ciobănesc Românesc Mioritic, Ciobănesc Românesc Carpatin
2-es Csoport: Ciobănesc Românesc de Bucovina, Kavkazskaia Ovtcharka, Sredneasiatskaya Ovtcharka
Ciobănesc Românesc Corb
4-es Csoport
9-es Csoport: Bouledogue Francais, Pug
Augustin Ionescu A többi a 1-es csoportból A többi a 2-es csoportból
3-as Csoport
1-es Csoport: Ciobănesc Românesc Mioritic, Ciobănesc Românesc Carpatin
2-es Csoport: Ciobănesc Românesc de Bucovina, Mastiff, Do-Khyi, Tosa, Bullmastiff, Dogue de Bordeaux, Perro Dogo Mallorquin, Shar Pei
Ciobănesc Românesc Corb
Csaba Zsolt Lokodi 1-es Csoport: Ciobănesc Românesc Mioritic, Ciobănesc Românesc Carpatin
2-es Csoport: Ciobănesc Românesc de Bucovina
Ciobănesc Românesc Corb
4-es Csoport
6-os Csoport
2-es Csoport: Berner Sennenhund
7-es Csoport
9-es Csoport: Bouledogue Francais, Pug
1-es Csoport: Deutsche Schaferhund
A többi a 1-es csoportból
10-es Csoport
Csaba Levente Furo 2-es Csoport: Rottweiler, Cane Corso, Dogo Canario, Kavkazskaia Ovtcharka    
Sergej Vanzha 2-es Csoport: Berner Sennenhund, Mastiff, Do-Khyi, Tosa, Bullmastiff, Dogue de Bordeaux, Perro Dogo Mallorquin, Shar Pei 1-es Csoport: Deutsche Schaferhund
6-os Csoport
2-es Csoport: Bulldog, Boxer, Deutsche Dogge, Schnauzer, Pinsher
A többi a 2-es csoportból
Tamás Török     2-es Csoport: Dobermann, Rottweiler

Bírók

 

Marian Drăgănescu
Románia

Enrico Drudi
San Marino

Csaba Levente Furo
Románia

Oksana Grebeniuk
Ukrajna
 

Augustin Ionescu
Románia

Tamás Jakkel
Magyarország

Csaba Zsolt Lokodi
Románia

Georgiy Onishchenko
Ukrajna
 

Oliver Simon
Horvátország

Tamás Török
Magyarország

Miroslav Václavík
Cseh Köztársaság

Sergej Vanzha
Szlovákia

A szervezőknek jogukban áll a bírói lista megváltoztatása.