Baby/minor puppy judging class - in the last update of the Dog Shows Organizing Rules, the minimum age for entering in the baby/minor puppy class was raised to 4 months old.
Felhívás - a vágott farkú és fülü ebekre vonatkozóan!
Az A.C.Hr IV-es számú, 12-es bekezdésű kiadványa értelmében tilos a beiratása kiállításra azon példányoknak,
amelyek vágott farokkal vagy/és füllel rendelkeznek. Kivéve ha az eb füle vagy farka egészségügyi beavatkozás
miatt lett levágva. Ebben az esetben a tulajdonos köteles felmutatni az orvos álltal aláírt és lepecsételt
igazolást, amely megjelenik az eb egészségügyi konyvében vagy útlevelében.
Amennyiben már beiratkozott és a fenti okok miatt nem tud résztvenni a kiállításon, kérjük, hogy jelezze felénk!
20.04.2024 | C.A.C. |
20.04.2024 | C.A.C.I.B. |
20.04.2024 | Competiția de Club Euroclub Tibetan Mastiff Do-Khyi |
21.04.2024 | C.A.C. |
21.04.2024 | C.A.C.I.B. |
C.A.C. 20.04.2024 |
C.A.C.I.B. 20.04.2024 |
C.A.C. 21.04.2024 |
C.A.C.I.B. 21.04.2024 |
|
---|---|---|---|---|
1-es Csoport | Sarnyai Zita | Alin Dumitrescu | Galyna Kalinichenko | Peter Firic |
2-es Csoport: Deutscher Boxer, Dobermann, Rottweiler, Bullmastiff, Tosa Inu, Deutsche Dogge | Fúró Csaba | Szokol Erika | Gonzalbo Lorenzo Maite | Galyna Kalinichenko |
2-es Csoport: St. Bernhardshund, Newfoundland, Chien de Montagne des Pyrenees, Hovawart, Do-Khyi, Sredneasiatskaya Ovtcharka, Kavkazskaïa Ovtcharka | Călin Mitra | Galyna Kalinichenko | Szokol Erika | Petru Muntean |
2-es Csoport: Schnauzers, Pinschers, Dogo Argentino, Cane Corso, Presa Canario, Ciobănesc Românesc de Bucovina, Ciobănești Elvețieni A többi a 2-es csoportból |
Galyna Kalinichenko | Szabó Sándor | Fúró Csaba | Szokol Erika |
3-as Csoport | Marian Drăgănescu | Sarnyai Zita | Szabó Sándor | Goran Dojchinoski |
4-es Csoport | Gonzalbo Lorenzo Maite | Petru Muntean | Marian Drăgănescu | Szabó Sándor |
5-ös Csoport | Goran Dojchinoski | Peter Firic | Petru Muntean | Alin Dumitrescu |
6-os Csoport | Peter Firic | Călin Mitra | Petru Muntean | Marian Drăgănescu |
7-es Csoport | Peter Firic | Călin Mitra | Goran Dojchinoski | Marian Drăgănescu |
8-as Csoport | Petru Muntean | Gonzalbo Lorenzo Maite | Goran Dojchinoski | Sarnyai Zita |
9-es Csoport | Alin Dumitrescu | Goran Dojchinoski | Sarnyai Zita | Gonzalbo Lorenzo Maite |
10-es Csoport | Alin Dumitrescu | Petru Muntean | Marian Drăgănescu | Gonzalbo Lorenzo Maite |
Non-homologated breeds | Petru Muntean | Alin Dumitrescu | Gonzalbo Lorenzo Maite | Szabó Sándor |
Bírók
A szervezőknek jogukban áll a bírói lista megváltoztatása.